Szczęśliwy dzień dla naszej OSP
Szczęśliwy dzień dla naszej OSPDzisiejszy dzień zapisze się szczególnie w historii naszej jednostki. Dziś, bowiem w jednostce Ratowniczo Gaśniczej nr 3 w Pasłęku w obecności Komendanta Miejskiego PSP w Elblągu kpt. Łukasza Kochan, d-cy JRG nr 3 w Pasłęku mł. bryg. Tomasza Marcinkowskiego, Wójta Gminy Rychliki Zbigniewa Lichuszewskiego oraz przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej w Jelonkach; Prezesa dh Wiesława Walewskiego i Naczelnika dh Piotra Dudycz doszło do podpisania umowy użyczenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Jelonkach lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego Renualt Mascott, który dotychczas pełnił służbę w JRG nr 3 w Pasłęku. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wójtowi Gminy Rychliki panu Zbigniewowi Lichuszewskiemu, który swoją determinacją przyczynił się do pozyskania w/w samochodu bojowego oraz dla pana Komendanta Miejskiego kpt. Łukasza Kochan, który poprzez dostrzeżenie naszego zaangażowania w stawiane nam zadania przychylił się ku decyzji, aby auto trafiło właśnie do naszej jednostki. W tym miejscu trzeba również podziękować wszystkim druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Jelonkach, którzy poprzez swoje rzetelne i profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków przyczynili się do tak dobrej opinii o naszej jednostce.