Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Markusy 2019
Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Markusy 2019Dziś, 14.09.2019 na boisku piłkarskim w Markusach odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. Pomimo ładnej pogody i perfekcyjnego zorganizowania zawodów w powiatowych zmaganiach uczestniczyły tylko dwie drużyny żeńskie oraz pięć drużyn męskich. Pierwsze miejsce wśród drużyn żeńskich zajęła drużyna z OSP Zwierzno. Wśród mężczyzn bezkonkurencyjni zarówno w sztafecie pożarniczej jak i w ćwiczeniu bojowym okazali się druhowie z OSP Markusy. Nasza drużyna w sztafecie pożarniczej zajęła 4 miejsca natomiast ćwiczenie bojowe ukończyła na 3 pozycji, co ostatecznie uplasowało nas na 4 miejscu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a organizatorom oraz innym uczestnikom dziękujemy za wspólne zmagania.